نظرسنجی: مفید بود؟ تونستید وایبرو راه بندازین ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
49.22%
345 49.22%
خیر
50.78%
356 50.78%
مجموع 701 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 87 رای - 3.45 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش استفاده از وایبر ( Viber ) روی کامپیوتر - بدون گوشی هوشمند
دنبال وایبر برای کامپیوتر میگردید یا دانلود وایبر برای کامپیوتر فرقی نمیکنه راه حلتون اینجاست: اگه گوشی آندروید یا اپل ندارید یا به هر دلیلی می خواید viber رو رو کامپیوترتون اجرا کنید این مراحل باید برید:

نرم افزار وایبر برای ویندوز و مکینتاش ساخته شد دیگه لازم نیست این مراحل رو برید، فقط فایل برنامرو از پایین صفحه دانلود کنید و پس از نصب به راحتی استفاده کنید... گویا با این نرم افزاربرای بعضی ها مشکل اتصال به اینترنت وجود داره..

لینک دانلود (کلیک کنید)دانلود وایبر برای ویندوز -- Viber for PC

[عکس: viberpc.png]

* پسورد فایل های سایت pcleaks.net یا  http://www.pcleaks.net
برای مک هم در آینده اضافه میشه

روش قدیمی (100%):

اول اگه نمیدونین وایبر چیه و چه کارایی میکنه اینجارو بخونین: http://pcleaks.net/thread-337.html

[عکس: screenAndroid.png]

1. اول باید  یه شبیه ساز آندروید روی کامپیوتر نصب کنیم، BlueStacks مجانیه از اینجا میتونین دانلود کنینش. 100mb (دوتا شبیه ساز دیگه هم هست پاییت میزارم ولی خودم باهاشوت کار نکردم، تجربتونو باهش برامون بنویسید)
     1.ب) اگه با این برنامه مشکل داشتین جایگزینش simulator خود گوگل هستش که به دلیل تحریم ها  فقط با آی پی غیر از ایران (وی پی ان) میتونید دانلود شبیه ساز آندروید
     1.ج) یه شبیه ساز دیگه هم هست که تو سایتای فارسی پیدا میشه، دانلود:  youwave یا لینک کمکی

2. بعد از اینکه برنامه رو نصب کردید باید به سایت وایبر بریدو وایبرو برای آندروید دانلود کنید. لینک دانلود وایبر ( آندروید ورژن )  اگه اون کار نکرد ورژن 2.2.1 وایبر نصب کنید. برای بعضی ها این بهتر کار میکنه

3. روی فایلی که دانلود کردید دابل کلیک کنید تا روی برنامه شبیه ساز نصب بشه ( برای نصب apk ها روی شبیه ساز بعد از نصب شبیه ساز روی apk جفت کلیک کنید )

4. حالا وایبر نصب شده، توی شبیه ساز قسمت MyApps میتونین برنامه های نصب شدرو پیدا کنید.

5. وایبرو اجرا کنید چون باره اولتونه ازتون شماره خودتونو میخواد وارد میکنید براتون یه sms مفرسته که یه کد داره توش اونو تو برنامه ازتون میخواد مه تاید کنه این خط شماست

6. حالا وایبرتون آمادس میتونین هر شماره ای میخوایید بگیرید و صحبت کتید ( البته مخاطبتونم باید وایبر داشته باشه....)

7. قسمت سختش اینجاس که Contact های گوشیتونو چطور بیارید رو این شبیه ساز که تو وایبر دوستاتونو بینید.... برا اینکار برای هر برند گوشی یه راهی هست که اگه به صورت کلی بخوام بگم اینه که یجوری contact های موبایلتونو بیارید رو Outlook ( یه برنامه از مجموعه آفیس ) اینکارو برا نوکیا با Nokia PC Suite انجام میشه داد. اگه نمیدونین چطوری تو انجمن بپرسین

8. حالا که مخاطباتون تو outlook هستن باید export کنینشون به یه فایل با فرمت CSV

9. حالا باید برنامه Go Contacs Ex رو شبیه سازتون نصب کنید با این برنامه میتونین مخاطبینتونو از کارت حافظتون import کنین. ( فرمت فایل مخاطبینتون باید vcard باشه، از این سایت برا تبدیل فرمت csv به Vcard استفاده کنید )

10. حالا باید این فایل vcard به محل مجازی حافظه شبیه سازمون ببریم... براحت ترین راهایی که هست اینه که هین فایلو برای خودتون ایمیل کنید به با browser شبیه ساز گوشیتون اون ایمیل باز و فایلو دانلود کنین تو حافظه شبیه سازتون. روش دیگه استفاده از dropbox.

11. حالا که فایلتون تو گوشیتونه وارد Go Contacs Ex بشید در قسمت contacs پایین گزینه import/export بزنین، از پنجره باز شده vcard تونو پیدا و انتخاب کنید.

12. بینگو... مخاطبینتون اومدن حالا تو وایبر دیده میشن و viber اتوماتیک به شما میگه که با کدومشون میتونین از طریق وایبر کاملا رایگان صحبت کنیدو پیامک بدید

بعضی از راهنمایی های کاربران:

نقل قول:دوستانی که اس ام اس رو نمی گیرن مشکل از اینه که دوستای امنیت شبکه اس ام اس وایبر رو بستنبهترین راه حل اینه که وقتی میزنه اس ام اس بدم اونجا ریز نوشته که من نمی تونم اس ام اس دریافت کنم و باید یک لینک داره باز کنی وقتی باز کردی میگه می خوای به شمارت زنگ بزنم و شما اوکی کنید بلافاصله به شمارتون زنگ می خوره و یک کد 4 رقمی واستون خونده میشه همون رو بزنین انشاالله که حل!!
ممنون از پست خوبتون به من که کلی کمک کرد

نقل قول:کاربر مهمان:

بلاخره تونستم تمام contac های گوشیمو وارد وایبر کنم :))))

برین برنامه mbile master professional دانلود کنید خودش فرمت vcard داره لازم نیست دیگه اوا به vcs تبدیل کنید بهد برین برنامه مدیریت فایل برای شبیه شازتون دانلود کنید نصب کنید این فایل و بریزین داخلش بعدش برنامه go contac ex دانلود کنید نصب که کردید برید توش قسمت option بعد restoure and back up بعد کارت حافظه مجازی تون انتخاب کنید بعد ok کنید حالا یه بار برنامه blustack ریستارت کنید بعدش دییییییینگ تمام مخاطبینتون اومده تو وایبر

اون شخصی که می گفت به من تماس میگیرن نمیتونم جواب بدم باید با موس دکمه سبزه رو بکشین به سمت راست بعد مفت صحبت کنید

** اگه مطلب براتون مفید بود به انجمن امتیاز بدید (پایین سمت چپ) | share کنید (سمت راست صفحه)  و یادتون نره تو رای گیری بالا رای بدید.

سوالات و مشکلات متداول

* اگر درخواست راهنمایی دارید در انجمن عضو بشید تا بتوانیم بهتر با شما ارتباط برقرار کنیم

(02-12-2013، 09:04 PM)مهمان نوشته:  سلام .واسه منم کد نمی فرسته چه کنم یکی راهنمایی کنه ؟

1- توی ساعات خلوت شبکه مخابراتی خودمون امتحان کنید (مثلا شبها)
2- در نظر داشته باشید ممکنه با تاخیر به دستتون برسه اس ام اس فعالسازی. پس صبر کنید.
3- مطمئن بشین که شماره تلفنتون را درست وارد میکنید. باید کشور را IR of Iran انتخاب کنید و شمارتون را بدون صفر اول وارد کنید. یعنی: *******912
4- خیلی وقتها شانسی میشه دیگه  اگر نشد باز هم retry کنید.

-----------------------

(02-20-2013، 01:34 PM)مهمان نوشته:  من blustick رو نصب میکنم برنامه viber و هم نصب میکنم باز هم میشه اما وصل نمیشه
پیغم میده connect نیستی
مثل اینکه blustick  نمیتونه با لپتاپ ارتباط برقرار کنه
اگه میشه کمک کنید

فایروال و آنتی ویروستونو غیر فعال کنید و چک کنید که هنوز به اینترنت وصلید. حالا شبیه سازو ببنید و دوباره اجرا کنید.

(04-16-2013، 03:22 PM)مهمان نوشته:  من از youwave for android استفاده کردم ولی نمیتونم وایبرو چطور اجرا کنم چون با دبل کلیک کار نمیکنه. اگه میشه راهنمایی کنید

وقتی که برنامه باز میشه وارد منوی فایل (بالا سمت چپ)  بشید و گزینه اول انتخاب کنید، حالا پنجره ای باز میشه فایل نصب برنامه وایبر (یا هر برنامه دیگه ای رو که میخواید) از اونجا پیدا کنبد و ok رو بزنید...

لینک کمکی جایگزین : http://viber.com/products/windows/

فایل‌های پیوست
.rar   Viber.for.Windows.v3.0.0.1727 www.pcleaks.net.rar (اندازه 1.05 MB / تعداد دانلود: 4,912)
ارتباط با من :
  1. ثبت نام و ارسال پیام خصوصی
  2. استفاده از Skype (تماس صوتی)

ببخشید فارسی نداره نرم افزارتون؟
اخه پیام هاش سخته که انگلیسی بره و کسی اگر پیامه فارسی بده حروف جدا میاد
mamnoonam kheili mofido jaleb bood.
خوب ببخشید دستی هم میشه مخاطبامونو وارد کنیم...
من با blustick دقیقآ همین کارو میکنم دنگ و فنگ داره اینجور که شما میگی
کسی تونست رو کامپیوتر وایبر رو جواب بگیره؟
(01-19-2013، 08:10 PM)مهمان نوشته:  ببخشید فارسی نداره نرم افزارتون؟
اخه پیام هاش سخته که انگلیسی بره و کسی اگر پیامه فارسی بده حروف جدا میاد

نه من شبیه ساز اندروید فارسی ندیدم.. ولی شاید بتونید مثل گوشی موبایلتون زبان اینروهم فارسی کنید
(01-20-2013، 10:30 PM)سشتشی نشساهشد نوشته:  خوب ببخشید دستی هم میشه مخاطبامونو وارد کنیم...
من با blustick دقیقآ همین کارو میکنم دنگ و فنگ داره اینجور که شما میگی
بله دستی میشه وارد کرد ولی وقتی +250 مخاطب و شماره دارید و نمیدونید کدومشون وایبر دارن دونه دونه اضافه کردنشون یکم سخته!
ارتباط با من :

salam man chetori mitonam contact baramo biaram to viber?goshim nokiast.
با سلام
چطوری میتونم فایل apk برنامه viber را در این نرم افزار install کنم؟
خودش چند تا برنامه داره ولی من نمیتونم viber رو توی اون بریزم
(01-23-2013، 12:47 PM)shirin نوشته:  salam man chetori mitonam contact baramo biaram to viber?goshim nokiast.

تو پست اول توضیح داده شده، اگه جای خاصیشو سوال دارید بپرسید

(01-25-2013، 12:41 PM)مهمان نوشته:  با سلام
چطوری میتونم فایل apk برنامه viber را در این نرم افزار install کنم؟
خودش چند تا برنامه داره ولی من نمیتونم viber رو توی اون بریزم

( برای نصب apk ها روی شبیه ساز بعد از نصب شبیه ساز روی apk جفت کلیک کنید )
ارتباط با من :

سلام .
آقا نصب نمیشه راهنمایی کنید پیغام گرافیک میده من لپتاپم همه چیش آپدیته و هیچ مشکلی نداره ویستا 32 بیته بگید من چه کار کنم خیلی لازم دارم

ای پیغام و میده
BlueStacks curently dosent recognize your graphics card.
it is possible your graphics drivers may need to be updated. please update them and try istaling again.
چه کنم